Rąstiniai namai

Rąstiniai namai

Jau tūkstantmečius žmonės visame pasaulyje stato namus iš medžio. Tai jaukiausi ir sveikiausi būstai, kuriuose visada švarus oras ir optimali drėgmė nepriklausomai nuo oro sąlygų. Rąstiniame name poilsiauti romantiška ir gera, gyventi – jauku ir sveika.

Gali būti skirtingos paskirties būstai – gyvenamieji namai, vasarnamiai ar mielos, mažutės pirtelės.

Medienos sudėtis yra unikali: ji yra vienintelė natūrali statybinė medžiaga, kuri „kvėpuoja”, tai reiškia, kad Jūsų name nuolat vyksta oro kaita, oras tolygiai pasiskirsto po visus namus. Dėl šilumos izoliacinių sąvybių rąstiniame name vasarą vėsu ir drėgna, o žiemą – šilta, tai yra sukuriamas natūralaus kondicionieriaus efektas. Todėl rąstinį namą galima statyti tiek subtropikuose, tiek pačioje arktyje. Mediena labai patvari, todėl yra ilgaamžė ir gali stovėti šimtmečius. Medis filtruoja orą ir nepraleidžia kenksmingų orą teršiančių medžiagų. Sunku būtų įsivaizduoti estetiškesnę apdailą už natūralią unikalią medienos ornamentuotę. Mediena yra tokia statybinė medžiaga, kuri neteršia aplinkos ir netrukdo gamtai atsinaujinti. Tokio pastato patalpos kvepia mišku, jame šilta, o jo spalva sukuria psichologiškai teigiamai veikiantį klimatą, kuris ramina nervų sistemą, gerina nuotaiką ir savijautą. Tik tokiame name pajusite visavertį poilsį ir gyvenimą.

Dar vienas rąstinių namų privalumas – saugumas. Mediniai rąstiniai namai yra unikalios, labia tvirtos konstrukcijos. Tokio būsto atsparumas liepsnai garantuojamas apdorojus medieną specialiomis nekenksmingomis priemonėmis, todėl esant aukštai temperatūrai mediena rūks, o ne degs. Mediena yra tokia statybinė medžiaga, kuri neteršia aplinkos ir netrukdo gamtai atsinaujinti. Taip pat, ji pakankamai lengvai klijuojama, sujungiama vinimis, medvarščiais ir kitomis priemonėmis, kurias nesunku apdirbti. Dėl medienos tankio ir patvarumo ją galima lyginti su metalais.

Siūlome pasinaudoti UAB “KERDARA” įgyvendinti Jūsų svajones gyventi ar ilsėtis ekologiškame, patvariame ir jaukiame būste. Mūsų įmonė patenkins bet kokius kliento poreikius, nes klientas mums – svarbiausias. UAB “KERDARA” garantuoja aukščiausią kokybę ir patraukliausią kainą. Gaminame pagal standartinius ir užsakovo projektus iš spygliuočių medienos.

Vieną iš mūsų statytų projektų rasite čia